Beykent KANAL YIKAMA Beykent

Beykent KANAL YIKAMA Beykent

Kanal yıkamanın gerekliliği, tıkanmış boruların robot makine ile açıldıktan sonra tıkanıklığın tekerrür etmemesi için sonraki adımda yapılması gereken işlemin adıdır. Kanal eğer tıkalı ise kanal yıkama yapılmadan önce kanal açma robot makinesi ile açılarak su akışı sağlanır. Su akışı sağlandıktan sonra kamera ile boru içerisinde görüntüleme yapılarak boru içerisinde sert atıklar bulunup bulunmadığı ve boru içerisinde kırık olup olmadığı tespit edildikten sonra kanal yıkama pompasının 130 barlık basınçlı suyu ile yıkama işlemi başlatılır. Boru içerisinde eğer tıkanıklıktan dolayı su akmıyor ise bu kanal yıkama işlemi kesinlikle yapılmamalıdır aksi halde tazyikli ve basınçlı su tıkanıklıktan dolayı ileri gitmediğinden pompanın göndereceği su daire veya iş yerinizin içine geri akarak etrafa zarar verecektir. Kanal açma yapılacak boruda mutlaka robot ile açıldıktan sonra ve kamerayla tespit edildikten sonra yapılması gereklidir. Ve kanal yıkama işlemi bittikten sonra tekrar görüntüleme yapılması gereklidir ki bunun sebebi boru hattında kalıntı ve kırık var mı ? diye bakılmalıdır. Eğer kanal yıkama pompası boru içerisine hasar vermiş ise veya boruda daha önceden bir kırık var ise pislikten dolayı sızıntıya sebebiyet vermemiş ise kanal yıkama sonrasında pis su sızıntısının meydana gelebileceğini göz ardı etmemek için mutlaka boru içi yıkama yapıldıktan sonra endoskopi kamera ile görüntüleme yapılmalıdır. Bu işlemleriniz için yedi gün yirmi dört saat gece ve Pazar günleri dahil firmamızın iletişim kutusunda bulunan telefon numaralarından ulaşarak bir saat gibi kısa bir sürede hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz detaylı bilgi edinmek ve randevu almak için müşteri hizmetleri yetkilimize ulaşabilirsiniz fulltesisat verdiği kaliteli hizmetlerden dolayı siz değerli müşterilerimizin verdiği referanslar ile bu günlere gelmiştir. Ve bundan onur duymaktadır. Unutulmamalıdır ki en iyi referans müşteriye yapılan kaliteli hizmettir.
7/24 +teknoloji + hizmet = full tesisat

Beykent tuvalet gideri acma, Beykent full tuvalet tikanikligi acma, Beykent tuvalet tikanikliği acma net olarak, Beykent kamerayla kanal görüntüleme, Beykent kameralı kanal açma, Beykent kırmadan kanal açma ustası, Beykent robotla kanal açan su tesisatçı, Beykent istanbul tıkalı banyo gideri açma, Beykent eyvah lavabom tıkandı, Beykent istanbul mutfak giderim tıkandı, Beykent tıkanıklık açanlar, Beykent iski kanalizasyon şebekesi tıkanmış, Beykent sitede tıkanıklık açma, Beykent dükkan içindeki tuvalet tıkanıklığı açma servisi, Beykent tıkanıklık açan servisler, Beykent dükkanda lavabo giderini açan servis, Beykent dükkanımı su bastı, Beykent tuvalet giderinden su geri geliyor, Beykent lavabo borusundan su geri veriyor, Beykent mutfak pimaş borusunda su geri akıyor, Beykent 7/24 istanbul kanal açma servisi, Beykent 7/24 istanbul avrupa yakası kanal açma servisi, Beykent 7/24 anadolu yakası kanal tıkanıklığı açma servisi, Beykent evimi su bastı, Beykent kanal temizleme servisi istanbul, Beykent dükkanımı su basmış istanbul anadolu yakası,

Bu yazı SU SIZINTI TESPİTİ kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın