Cennet KOMBİ PETEKLERİ ISINMIYOR Cennet

Cennet KOMBİ PETEKLERİ ISINMIYOR Cennet

Kombi peteklerinin ısıtmamasının birkaç sebebi vardır. Bu sebeplerden ve en sık rastlanan arızalardan biri kombi peteklerinde hava oluşumudur, bu hava oluşumu kombinin devir işlemini tam olarak yapamamasına ve böylelikle peteklerin ısınmamasına sebep olur. Bir diğer sorun ise peteklere giden sıcak su borusu genellikle plastik borular kullanılır ve bu borular zamanla soğuk sıcak denklemi ile genleşir daralır ve böylece sıcak su borusu zamanla çatlar, kırılır, delinir veya ek bölgesinden ayrılır. Üçüncü sebep ise kombide arıza oluşmuş olabilir kombide oluşan arıza nedeni ile de petekler ısınmaz. Firmamız kombi tesisatı su kaçağı tespitini yaparak arızanın neden, nereden ve hangi bölgede oluştuğunu bulur, onarılacak bir boru var ise onarımı gerçekleştirir. Eğer arıza tesisat borularında değil kombinin kendisinde bir sorun var ise ekiplerimiz bu arızaya müdahale etmezler. Bu arıza için tecrübeli bir kombi teknik servisine başvurmanız gerekmektedir. Eğer kombinizin garanti süresi dolmamış ise en mantıklı yok markasının kendi yetkili servisine başvurmak olacaktır. Kombi su kaçağı bulma işlemleri için bizleri arayarak profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Cennet tıkalı banyo gideri aç, Cennet tıkalı lavabo aç, Cennet kırmadan dökmeden mutfak gideri aç, Cennet klozet borusu açar, Cennet kanal açma makinesi, Cennet tıkalı boru acma makinası, Cennet kanal açma roboto, Cennet acar su armatürleri tıkanıklığı açma, Cennet ipek su armatürleri tıkalı süzgeç açma, Cennet kombi tıkanıklığı kimyasallı temizleme, Cennet kanal tıkanıklığı açma uzmanı,

Bu yazı SU SIZINTI TESPİTİ kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın