Daire Su Kaçağını KIRMADAN Cihazla Bulma Ve Onarımı

Daire Su Kaçağını KIRMADAN Cihazla Bulma Ve Onarımı

 

Evimizde ve işyerimizde su kacagı oluşması neden olur, nasıl oluşur, nerelerden kaynaklanabilir ve oluşma sebepleri hangi etkenlere dayalıdır? Su kacagı oluşması, malzeme kalitesizliği veya malzemenin deformasyon görmesi, zamanında ciddi darbelere maruz kalması, tesisatçı ile alakalı tecrübesizlikten doğan veya doğru bir şekilde kaynak makinesinin ısı ayarı, kaynak işlemi gerçekleştirilirken boru yumuşamasını kaybederek soğuk kaynak gerçekleştirilmesi ve su tesisat ustalarının kaynak yaparken kaynak yerinin soğumadan borunun kastırılması ve gönye hesabına uyulmaması, boru dış hatlardan geçiş sağlıyor ise kışın, soğuk ve sıcak faktörlerden doğan genleşme ve daralma sağlayarak boruların çatlamalara sebep olmasıyla meydana gelebilmekle beraber su kacagı nın daha sayamayacağımız bir çok nedeni vardır. Bu tür kaçaklar fayans altında, parke altında, mermer altında, merdiven altında, dışarıda toprak altında, ve binanızın temelinde oluşabileceği gibi dubleks (dublex) dairenizde, villanızda, yalınızda, konağınızda ve işyerinizde oluşması muhtemeldir ki bu tür kullanım alanlarımızın her yerinden su tesisat, kalirofer (karolifer) veya kalorifer hattı geçmiş olmakla beraber her an sızıntı yaşanabileceğini unutmamak gereklidir. Ki yinede böyle bir sorun ile karşılaştığınız anda yapacağınız işlem teknolojik cihazlar ile herhangi bir yer yani fayans kırılmadan, parke sökülmeden, hiçbir yer kirletilmeden cihazla su kaçağı tespiti yapan ve teknolojiyi takip etmeyi kendine ideal haline getiren full tesisat firması olarak 7/24 gece ve Pazar günü dahil açık olan ve nöbetçi ekiplerle çalışan firmamızdan yardım destek alabilir ve su kaçağı işlemlerinizi randevu vererek istediğiniz zaman yaptırabilirsiniz. Unutmayın su kaçağı işlemleri ciddi bir işlem olup noktasal tespit yapılması gerekli olup yanlış tanı ve tedaviden kaçınılmalıdır. Ki bu sebeplerden dolayı zaman ve paradan tasarruf etmeniz ve su kaçaklarından kaynaklı bina betonarme ve demir bağlantılarının çürümesini engelleyerek binanızın deprem gibi doğal afetlerden zarar görmemesini sağlamaktır. Sizin ve ailenizin hayatı daha önemli ki su kaçakları sebebiyle içerde oluşan nem ve küften kaynaklı bir çok hastalık meydana gelebilmektedir. Astım, bronşit,  romatizmal hastalıkları bulunan ve  epilepsi hastası küçük çocukların bu tür ortamlarda bulundukları zaman hastalıklarının ilerlemesi sebebiyle su kaçağı olan bölgelerde bulundurulmamaları gerekmektedir.

 

Su kaçağı kırmadan bulma,dinleyerek su kaçak bulma,kameralı su bulma,cihazlı su tesisat kaçak tespiti,su kaçaklarını bulma,su damlıyor

Bu yazı SU SIZINTI TESPİTİ kategorisine gönderilmiş ve , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın