GİDER AÇMA Gider Tıkanıklığı Açma Kırmadan Robotla

GİDER AÇMA Gider Tıkanıklığı Açma Kırmadan Robotla

Tıkanmış gider açma nasıl yapılır?

Bir bölgede bulunan pis su gideri borularında oluşabilecek tıkanıklıklar için kullanılan Robot makineler sayesinde zahmetsiz ve hızlı bir şekilde tıkalı gider açma hizmeti verilmektedir. Alanda bulunan banyo gideri, lavabo gideri, mutfak gideri, yer süzgeci gideri, yağmur suyu gideri gibi tıkanıklık Gider açma işleminden sonra müşterinin isteğine bağlı olarak boru içi kameralı görüntüleme de yapılabilmektedir. Kameralı görüntüleme hizmeti ekstra ücretlendirmeye tabi tutulur. Günümüz teknolojisi kullanılarak gider açma işlemlerinde etraf kırılmaz, dökülmez, Pimaş boruları sökülmeden hiçbir yere zarar vermeden sadece boru içerisinde oluşmuş tıkanıklık Robot makine ile açılır. Açılan borular işlem sonrasında bolca su dökülerek test işlemi gerçekleştirilir. Böylece gider açma işlemi başarılı bir şekilde yapılmış olur. Profesyonel ustalarımız gider açma servisinde kullandıkları kanal açma makinesi ile hızlı bir şekilde tıkanıklığı açarlar bu da sizlerin zamandan tasarruf yapmanızı, işlerinizin aksamaması için önemli unsurlardandır. Tıkanmış gider açma işlemi ortalama olarak 20-30-40 dakika sürmektedir.

GİDER AÇMA, Tıkanmış gider açma nasıl yapılır, Robot makineler, tıkalı gider açma, banyo gideri, lavabo gideri, mutfak gideri, yer süzgeci gideri, yağmur suyu gideri, boru içi kameralı görüntüleme, Kameralı görüntüleme, gider açma, kırılmaz, dökülmez, Pimaş boruları, tıkanıklık, kanal açma makinesi, tıkanıklığı açarlar

Bu yazı SU SIZINTI TESPİTİ kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın