KALORİFER TESİSATI KAÇAĞI BULMA

KALORİFER TESİSATI KAÇAĞI BULMA

Kalorifer tesisatı diye tabir ettiğimiz kombi veya merkezi sistem olarak kullanılan yerden ısıtma sistemi, radyatör veya petek ile yapılan ısıtma sistemine verilen toplu addır. Bununla beraber dairenizdeki ısıtma sistemlerinde oluşan su kaçaklarında dairenizde de, alt komşunuzda da maddi zararlara sebep oluyor ve daireniz ısınmayı bırakın bilakis nemlenerek dairenizin soğumasına sebep oluyor ve rutubetten oluşan kötü kokular sağlığınız için büyük sorunlara neden oluyor. Bu kötü olayları yaşamadan bizlere ulaşarak bilgisayarlı, akustik ve teknolojik dinleme cihazlarıyla,  fayanslarınızı kırmadan, dökmeden su kaçağı, su sızıntı tespitini cihazla ve endoskopi kamera ve termal kamera ile noktasal olarak yapan teknik uzman ekibimizden hizmet alarak bu tür bizim için basit olan sorunlarınızdan bir an önce kurtulup rahat edin.

Kalorifer tesisatınızda su sızıntısı mı var, kombinizin suyu sürekli düşüyor mu, sizden alt komşunuza su damlaması mı var, doğalgaz ve su faturalarınız yüksek mi geliyor, bizi arayarak uzman ekip ve teknolojik cihazlarla sizi bu tür sorunlardan kurtaralım. Son model su kaçağı tespit cihazlarıyla noktasal tespit yaparak, dilerseniz, onarımını yapalım, dilerseniz kırmadan kimyasal madde(ilaçlı) uygulama yaparak su sızıntısını ortadan kaldıralım ne sizi ne de komşularınızı rahatsız etmeden, uygun ücret politikamızla sizi bu dertlerden kurtaralım.

Kalorifer tesisatı, Kalorifer tesisatı su kaçağı bulma, Kalorifer su sızması,yerden ısıtma su kaçağı, Kalorifer tesisatınızda su sızıntısı mı var, kombinizin suyu sürekli düşüyor mu, sizden alt komşunuza su damlaması mı var,

Bu yazı SU SIZINTI TESPİTİ kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın