KAMERALI CİHAZLA TIKANIKLIK AÇMA

KAMERALI CİHAZLA TIKANIKLIK AÇMA

Kameralı cihazla tıkanıklık açma servisi olarak teknolojik hizmetler sunan firmamız daha birçok alanda da hizmet vermektedir. Kırmadan su kaçağını cihazla tespit, kanal görüntüleme, tünel görüntüleme, gibi hizmetlerin kalitesini yaptığı işlerin referanslarıyla size sunabilmenin gururunu yaşamaktadır. Firmamız birçok alanda çalıştığı gibi teknolojiyi sürekli takip ederek sizlere kolaylık sağlayarak teknolojinin nimetlerinden faydalanmanızı sağlamaktadır. Ve kameralı cihazla tıkanıklık açma işlemlerini kanal açma makineleri ile yaparak hizmetlerine yeniliklerle sürdürmektedir. Endoskopi kamera sisteminin çalışma şekli ve alanları şöyle sıralanmalıdır. Endoskopi kamerası tıkalı olan bölgeye ters istikamette logar içerisinden boru içerinse yollanarak tıkalı olan bölgeye ulaştırılır. Görüntülü kamera boru içerisinde tıkanıklık oluşmuş bölgeden en az yarım metre kala durdurularak görüntüsü alınır. Ve ardından daire veya iş yerinizin tuvalet, klozet, lavabom, banyom veya yer süzgecinden tıkanıklık açma robotu veya cihazı ile açılmaya çalışılır. Tıkanıklık açma makinası kendine özgü üretilmiş klavuz çelik teller takılıp yerine uygun uçlar ucuna takılarak işlem başlatılır. Tıkanıklık açma işlemi yapılırken dikkatli olunması gereklidir. Kanal açma cihazı tıkalı olan bölgeye ulaştırılarak açmaya çalışılır. Ve tıkanıklık açıldığında evinize taşan sular aniden boru ver yer süzgeçlerinden çekilerek kanalizasyon ana hattından iski kanalizasyon ana şebeke hattına akarak gider ve bu tıkalı gider açma işlemi kanal görüntüleme kamerası ile görüntülenir ve kayıt altına alınarak arşivlenir. Ancak benim dairemde tıkalı giderleri kendim nasıl açarım diyorsanız. Sizinde yapabileceğiniz birkaç ön işlem vardır. Eğer açılmaz ise yapacağınız tek şey kameralı cihazla tıkanıklık açan firmaları arayarak işlemlerinizi daha hızlı ve kolay bir şekilde kırmadan kirletmeden açtırabilirsiniz. Tuvalet deliğine temizlik bezi gitti nasıl çıkarabilirim diyorsanız sizin kameralı tıkanıklık cihazına ihtiyacınız var demektir. Bu ve buna benzer tüm tıkalı pimaş hatlarınızı firmamızın iletişim kutusunda bulunan sabit hat ve gsm numaralarından gece ve Pazar günleri dahil 7/24 arayarak daha detaylı bilgi alabilir ve bu hizmetlerimizden faydalanmak için randevu alarak işlemlerinizi aynı gün içerisinde tecrübeli ve referans sahibi ustalarımıza yaptırabilirsiniz.

7/24 +teknoloji + hizmet = full tesisat

Kameralı cihazla tıkanıklık açma servisi, Kırmadan su kaçağını cihazla tespit, kanal görüntüleme, tünel görüntüleme, Görüntülü kamera boru, Kanal açma cihazı tıkalı, tıkalı giderleri kırmadan açma, tıkalı pimaş açma, Tıkanıklık açma makinası

Bu yazı SU SIZINTI TESPİTİ kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın