KANAL GÖRÜNTÜLEME Kamerası Boru içi Tıkanıklıkğını Görme

KANAL GÖRÜNTÜLEME Kamerası Boru içi Tıkanıklıkğını Görme

Kanal görüntüleme sistemleri kanal açma firması olarak İstanbul da hizmet verdiklerini söyleyen çoğu firmada bulunmamaktadır. Bunun sebeplerinden bir tanesi kameralı görüntüleme cihazının pahalı olması ikinci bir husus ise parası olduğu halde bu tür yatırımda bulunmayıp insanlara pis su kaçakların da kendilerin de olmadığı için işe yaramadığını veya farklı tesisat kaçak bulma cihazlarını pis su giderlerine su vererek dinleyip su kaçağının bu veya şu noktada olduğunu söylemektedirler. Firmamızda bulunan değişik cihazlar ve kameralı endoskopi cihazı sayesinde tıkanıklıkları ve tıkanıklık nedenlerini, sızıntı ve sebeplerini, görebilmekle beraber fotoğraf ve video çekme özelliğine sahip cihazlar ile bu video ve fotoları sizlerin bilgisayar veya flaş diskinize aktarmasını sağlayabiliyoruz. Bu arada şuna vurgu yapmak isteriz ki pis su kaçağı gibi işlemlerde kanal açma ve yıkama yapıldıktan sonra kesin noktasal tespit yapılabilmektedir. Kanal açma ve yıkama işlemi yapılmayan pis su kaçak tespitlerinde ise ancak bir metre kare içerisinde tespit edilmesi söz konusudur. Eğer pis su kaçağınız var ise ve bu su sızıntısı yatay hatlar da ise pimaş borularının esnek olmaması nedeni ile 1 metre kare içerisinde değiştirilip onarım yapılabilmektedir. Ayrıca kanal görüntüleme kamerası sadece boru içerisinde değil değişik alanlarda kullanma imkânları sunmaktadır. Örneğin yaptığımız görüntülemelerden bazılarını sizlerle paylaşalım kartonpiyer duvar ve tavan arasına giren kedi yavruları ve kuşların görüntülenerek yol açılması ve çıkmasını sağlamamız, deprem sonrası enkaz altında kalan insanlara yönlendirerek yer tespiti yapılması define ve gömü işlemlerinde ruhsat sahibi olanlara mağara, tünel ve gizli ulaşılamayacak ve dar alanlar da yerler de bulunan işaretlerin ve tespiti ve içinde her hangi bir canlının yaşayıp yaşamadığını görebilmek içinde kullanılmaktadır.

KANAL GÖRÜNTÜLEME, Kanal görüntüleme, kanal açma, pis su kaçakların, kameralı görüntüleme, tesisat kaçak bulma, pis su giderlerine, kameralı endoskopi cihazı, tıkanıklıkları , tıkanıklık, kanal açma, pis su kaçağını açma, Boru içi Tıkanıklıkğını Görme

Bu yazı SU SIZINTI TESPİTİ kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın