KAZAN İÇİ KİMYASAL TEMİZLİĞİ

KAZAN İÇİ KİMYASAL TEMİZLİĞİ

Türkiye nin bazı bölgelerinde ki içme ve kaynak sularının kireç ph değerlerinin üst seviyelerde olmasından kaynaklanan ve bu sebeplerden dolayı kazan, kombi, boyler depoları ve radyatörlerin içinde kısa bir süre içerisinde sıcak suyun da etkisiyle kireç kalıntılarına dönüşerek ısı veriminin azalmasına sebep olur ve sizde daha fazla harcama yapmak zorunda kalırsınız.  bunun  en kolay  ve tek çözümü ise hiçbir yer sökülmeden, kırılmadan, kirletilmeden kazan yıkama pompası ve sadece kazan, kombi, petek temizliği için üretilen ithal alman malı kimyasal madde ile temizlenmesidir. Kimyasal madde lerden doğan sağlık problemlerinide kafanızdan atın. Temizlik için kullanılan bu kimyasalın işlemi bittikten sonra anti kimyasal tuz kullanılarak boru ve kazanlarınızın içi kimyasal maddelerden arındırılarak size teslim edilir.

Kazan içi kimyasal temizliği,kombi kaçak onarımı,kombi su eksiltiyor tamiri,kazan su kaçağı onarımı,kimyasal ile su tesisat onarımı,ilaçlı boru onarımı,ilaçla su tesisat tamiri,arıza,kaçak,su

Bu yazı SU SIZINTI TESPİTİ kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın