SIZINTI TESPİT

SIZINTI TESPİT

Sızıntı tespit işlemlerinde kırmadan dökmeden noktasal su kaçağı tespiti yapan firmamız yedi gün yirmi dört saat pazar günü ve gece dâhil hizmet vermekle beraber su sızıntıları ve diğer işlemler için sürekli teknolojiyi takip ederek sizlere daha kaliteli hizmeti kısa bir sürede sunmaktadır. Sızıntı tespit işlemleri basite alınmaması gereken daire içine ve binanıza zarar vermeden ve tecrübeli ustalar tarafından yapılması gereken bir işlemdir. Eğer bu gibi tavandan su damlaması, su kaçağı veya duvar kabarması meydana gelmiş bölgede su sızıntısı var ise zaman içerisinde yayılarak daha büyük ve külfetli sorunlar meydana getirebilir. Ve bina ana kolonlarındaki demir malzemenin su alarak oksitlenip çürümesine yol açması nedeni ile binanızın depremlere karşı dayanıksız olmasına ve deprem anlarında yıkılmasına davetiye çıkaracaktır. Eğer dairenizde şüphelendiğiniz bir su kaçağı veya nem var ise tesisat hatlarınızda cihazla su sızıntı tespiti yaptırarak sorun varsa çözülmesine sorun yok ise de içinizin ferah olması açısından gereklilik arz etmektedir. Firmamız tarafından pazar günü ve gece dahil bu gibi işlemlerinizi randevu alarak kısa bir süre içerisinde ucuz ve kaliteli bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Sızıntı tespit, su sızması,su kaçak tespit, daireden su sızıyor, üst kattan gelen su, alt kata su damlaması çözüm, su tesisatı su kaçağı var

Bu yazı SU SIZINTI TESPİTİ kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın