SU KAÇAK

SU KAÇAK

Dünya genelinde daire içlerinde ve dış şebeke ana hatlarında kalorifer tesisatı ve pis su tesisat hatlarında meydana gelmiş ve gelebilecek boru çürümelerinden ve boru ek parçalarının kaynaklı bölgelerinden ve eklem yerlerinden su sızıntılarının oluşumuna su kaçak adı verilmektedir. Su kaçak oluşan bölgeler gerek açık ve gözle görülebilir veya fayans, parke, ahşap ve plastik zemin kaplamaları altında gözle görülemeyeceği gibi sızıntı meydana gelen boru patlağının olduğu noktadan su damlaması veya su fışkırması gibi çıkmayacağından tespiti cihaz kullanılmadan mümkün olmayacağı ve kırıp dökerek suyun yönünün takip edilmesinden dolayı bir çok yere zarar verilmekle beraber noktasal tespiti söz konusu olmaması ve de ekstra masraflar ve zaman harcamış olursunuz. Bu tür su kaçak tespit işlerini cihazla su kaçağı bulan firmalar tarafından yaptırdığınız takdirde su sızıntılarını kolay ve kısa bir süre içerisinde size zaman ve paradan da tasarruf ettirerek su damlamalarından kurtulabilirsiniz. Su kaçakları kalorifer tesisatı, pis su tesisatı, kullanım suyu içme suyu hattı olmak üzere sınıflandırılarak her tesisat hattı içinde kameralı su kaçak tespit, termal kamera ile su kaçağı tespiti, akustik dinlemeli su kaçağı bulma ve endoskopi kamera ile su kaçak bulma işlemleri bina ana hattı ve daire içi su tesisat hatlarında ayrı ayrı kullanılarak teknolojik sistemlerle bulunabilmektedir. Ki bu işlemlerin hepsini bir arada yaparak su kaçak tespit firmalarına öncülük ederek ve sürekli gelişmekte olan full tesisat firması olarak bu tür hizmetleri müşterilerimize sürekli değişen teknolojiyi takip ederek sunmaktadır.

Şebeke,su kaçak,kalorifer tesisatı,pis su tesisat,boru çürümelerinden,fayans,tespiti cihaz,kameralı su kaçak tespit, termal kamera,su kaçağı tespiti,

Bu yazı SU SIZINTI TESPİTİ kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın