TERMAL KAMERA

TERMAL KAMERA

Termal kamera sistemi çok değişik alanlarda kullanıldığı gibi su kaçak tespit işlemlerinde sadece kombi ve kalirofer tesisat hatlarında beş santimetre derinliği geçmeyecek alanlarda ve sıcak su hatlarında ki su kaçaklarını tespit edebilmektedir. Termal kameranın asıl gereklilik yerleri herhangi bir makinenin çalışırken ısı yerlerinin gözlemlenebilmesi ve evinizin kombi ve karolifer hatlarına bağlı petek veya radyatörlerin tam olarak çalışıp çalışmadığını analiz etmek içindir. Termal kamera sistemleri askeriye  ve endüstri sanayinde ve bir çok alanda kullanıldığı bilinmektedir. Termal kelime anlamı sıcaklık olması nedeni ile de sadece sıcak su hatlarında oluşan su kaçaklarını fayans altı hariç yüzde 30 gibi düşük bir ihtimal ile su kaçağının yerini tespit edebilmektedir ancak firmamız bu ve buna benzeer bir çok cihazı bünyesinde barındırarak su kaçağı işlemlerinizi % 95 gibi yüksek bir oranla tespit etmektedir. Su kaçağı işlemleri için firmamızı arayarak servis hizmeti alabilirsiniz.

Termal kamera,termal kameralı su kaçağı bulma,termal kamera arıza tespit,termal kamera su kaçağı bulurmu,su kaçağı bulan termal kamera,kameralı su sızıntısını bulma

Bu yazı SU SIZINTI TESPİTİ kategorisine gönderilmiş ve , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın